Dom Weselny Muza

dom weselny muza

Dom weselny MUZA położony jest w cichej, spokojnej dzielnicy Zawiercia, w malowniczym krajobrazie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Dysponujemy klimatyzowaną salą z eleganckim, stylowym, nastrojowym wnętrzem, parkietem do tańca i pokojami dla gości.

sala na wesele zawiercie

Do Państwa dyspozycji jest duży, piękny ogród w którym możecie Państwo zrobić zdjęcia plenerowe, które będą miłą pamiątką na wiele lat. Zapewniamy przestronny, dozorowany parking, teren jest ogrodzony co sprzyja bezpieczeństwu naszych gości.

Wyśmienite domowe potrawy sprawią, że Państwa uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem. Odpowiednio dobierzemy menu, dekoracje na stołach, kompozycje kwiatowe, zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół po to, aby Państwo i Wasi Goście czuli się u nas jak najlepiej. Z szerokiej gamy propozycji dań weselnych klient ma możliwość skomponowania własnego menu bądź też może skorzystać z propozycji dobranych przez nas z myślą o tym tak ważnym i uroczystym dniu.

Zachęcamy Państwa również do korzystania z cieszącego się dużym zainteresowaniem wiejskiego stołu.

Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów i sprawić żeby przyjęcie było niepowtarzalne. Wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z życzeniem klienta.

Zapewniamy fachową obsługę gastronomiczno – kelnerską, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości i która dołoży wszelkich starań aby poczuli Państwo domową, ciepłą atmosferę.

Zapraszamy do obejrzenia naszej sali na żywo.